ŠKODA FABIA I COMBI 1,2 HTP , JAKO NOVÁ V ČR, PARKSENZORY

                                                                       VÍCE FOTEK  ZDE NA : rajce.net

ŠKODA FABIA I COMBI 1,2 HTP , JAKO NOVÁ V ČR, PARKSENZORY

NOVÉ V ČR, PRAVIDELNÝ SERVIS

PRODÁME ŠKODA FABIA I COMBI 1,2 HTP 47 kW (64 PS) ROK VÝROBY 2003 , PRAVIDELNÝ SERVIS , PO ROZVODECH I S VODNÍ PUMPOU . PO CELKOVÉ KONTROLE. AUTO S DOBRÝM VÝKONEM A SUPER CEMNOU POVINNÉHO RUČENÍ.ELEKTRICKÉ OKNA OBLÍBENÁ MODRÁ .JEZDÍ VELMI HEZKY , NIC NETLUČE , NEBOUCHÁ. MOMENTÁLNĚ SEDNOUT A JEZDIT.PLATNÁ STK I EMISE. BEZ KOROZE. JAKO BONUS KOMPLETNÍ SADA LETNÍ S PĚKNÝMA PNEU.

39 999,00 Kč 59 000,00 Kč

                                                          VÍCE FOTEK NArajce.net

VÝBAVA:
pohon, manuální převodovka, 5 rychlostních stupňů, airbag, 2x airbag, řízení, nastavitelný volant, okna
el. přední okna, tónovaná skla, zabezpečení, imobilizér, dveře, centrální zamykání, sedadla, výškově, nastavitelné sedadlo řidiče, dělená zadní sedadla, osvětlení, mlhovky, audio, video, USB, autorádio
CD přehrávač. V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU O NABÍZENÉ VOZIDLO VOLEJTE NA UVEDENÉ TEL.ČÍSLO.ROK VÝROBY JE 2001 AVŠAK EKOPOPLAKY JSOU JIŽ UHRAZENZ. VOZIDLO MOŽNOST VÝMĚNY S OBOUSTRANNÝM DOPLATKEM ZA VW, AUDI A6 , A4, A3, BMW 6,7, CITEOEN, TOYOTA,SUZUKI, VOLVO.VIN KÓD K VAŠÍ LUSTRACI O PŮVODU A POČTU NAJETÝCH KM V OBRAZOVÉ PŘÍLOZE INZERÁTU. NĚKTERÉ PRVKY VÝBAVY SE MOHOU LIŠIT, DOPORUČUJEME DLE VIN KÓDU, JENŽ JE V OBRAZOVÉ ČÁSTI INZERCE DÉKÓDOVAT PŘESNOU VÝBAVU DLE VINDECODÉRU.INZERENT SI VYHRAZUJE PRÁVO. Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.


instagram : autofine.cz