VÍCE NA :   rajce.net   PRO VÁS


CITROEN C 3 1,1i VELMI HEZKÝ STAV, BEZ KOROZE A EMIS.POPL.

NEW

PRODÁME CITROEN C3 1,1i 44 kW (60 PS) VOZIDLO AUTO S AKTUÁLNÍM NÁJEZDEM 140 TIS KM. V ZACHOVALÉM STAVU BEZ KOROZE, HAVARIE A BEZ EMISNÍCH POPLATKŮ .DOBRÝ NÁJEZD, JASNÝ PŮVOD, A MOTORICKY I DESIGNOVĚ BEZ JAKÝCHKOLI POTÍŽÍ.
PLATNÁ STK I EMISE DO 2024. BOHATÁ VÝBAVA VČETNĚ KLIMATIZACE, EL.OKEN, STEREA.VYNIKAJICÍ SPOTŘEBA BENZÍNU NATURÁLU 95.JEZDÍ HEZKY SVIŽNĚ A DO 5-TI LITRŮ.PŘÍJEMNÉ MĚSTSKÉ AUTÍČKO.


59 000,00 Kč 66 000,00 Kč
                                                   Více fotek pro vás na rajce.net 

výbava:

ABS,EBD, protiprokluzový systém kol (ASR), el. zrcátka, sklopná zrcátka, audio, video, autorádioairbag6x airbag, řízení, posilovač řízení, okna, el. okna, chlazení, topení, man. klimatizace, dveře, centrální zamykání, přístroje, palubní počítač, pohon, manuální převodovka, loketní opěrkaV PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU O NABÍZENÉ VOZIDLO VOLEJTE NA UVEDENÉ TEL.ČÍSLO.VOZIDLO MOŽNOST VÝMĚNY S OBOUSTRANNÝM DOPLATKEM ZA VW, AUDI A6 , A4, A3, BMW 6,7, CITEOEN, TOYOTA,SUZUKI, VOLVO.VIN KÓD K VAŠÍ LUSTRACI O PŮVODU A POČTU NAJETÝCH KM V OBRAZOVÉ PŘÍLOZE INZERÁTU. NĚKTERÉ PRVKY VÝBAVY SE MOHOU LIŠIT, DOPORUČUJEME DLE VIN KÓDU, JENŽ JE V OBRAZOVÉ ČÁSTI INZERCE DÉKÓDOVAT PŘESNOU VÝBAVU DLE VINDECODÉRU.INZERENT SI VYHRAZUJE PRÁVO. Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není návrhem k uzavření kupní smlouvy. Doporučujeme po tel. dohovoru osobní návštěvu a prohlídku. Vaše dotazy Vám budou zodpovězeny přímo u prodávaného auta. 

instagram : autofine.cz